Οι εκλογές για την ανάδειξη της Αντιπροσωπείας έγιναν στις 30 Ιουνίου 2002 με τα παρακάτω αποτελέσματα:

Μετά την καταμέτρηση των σταυρών των ψηφοδελτίων, στην Αντιπροσωπεία του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ εκλέγονται, κατά σειρά επιτυχίας, οι παρακάτω συνάδελφοι:

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ (ΕΔΡΕΣ 5)

1. ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΣΑΕ

2. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΑΚ

3.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

4.ΤΟΚΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

«

5.ΜΗΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΠΑΣΚ-Α


ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 23)

6. ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΑΡΧ/ΝΕΣ ΚΕΝΤΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

7. ΜΕΔΙΤΣΚΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ

«

8. ΣΑΛΙΦΟΓΛΟΥ ΣΟΥΛΗ

«

9. ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ

«

10. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

«

11. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

«

12. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

13. ΠΑΠΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

«

14. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

«

15. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΘΕΑΝΩ

«

16. ΜΟΡΦΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

«

17. ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

«

18. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

«

19. ΤΣΕΚΟΥ ΟΛΓΑ

«

20. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

«

21. ΤΕΝΤΟΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

22. ΓΚΛΕΓΚΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ

«

23. ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

24. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

«

25. ΦΟΥΤΖΙΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ

ΕΛ-ΕΜ

26. ΜΗΤΣΟΚΑΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

«

27. ΟΥΖΟΝΙΔΟΥ ΜΟΡΦΩ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ

28. ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ


ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 4)

29. ΧΑΔΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΑΚ

30. ΣΑΜΑΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

31. ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

«

32. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 8)

33. ΤΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

34. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ

«

35. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

36. ΓΙΑΜΑΚΟΥ ΦΩΦΗ

ΑΣΑΕ

37. ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΔΑΚ

38. ΒΑΛΑΣΣΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

«

39. ΠΑΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ

40. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΣΚ-Α


ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΕΔΡΕΣ 4)

41. ΚΑΡΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

42. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

«

43. ΓΡΑΨΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΣΑΕ

44. ΑΓΑΘΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΕΔΡΕΣ 6)

45. ΜΠΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

46. ΤΣΟΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

«

47. ΚΟΥΡΜΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ

«

48. ΓΚΑΝΑΒΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

«

49. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΣΗΦΗΣ

ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΡΧ/ΝΩΝ ΔΥΤ. ΕΛΛ.

50. ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

«

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΕΔΡΕΣ 5)

51. ΒΡΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

52. ΚΕΡΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

«

53. ΚΑΚΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

«

54. ΠΟΛΥΔΟΥΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

«

55. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΕΔΡΕΣ 86)

56. ΜΠΑΜΠΑΔΗΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΕΞ. ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

57. ΠΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΣΑΕ

58. ΜΠΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΣ

«

59. ΠΛΑΪΝΗ – ΧΑΛΚΙΑ ΕΦΗ

«

60. ΜΠΑΤΣΟΥ ΒΙΒΗ

«

61. ΧΡΥΣΟΛΟΥΡΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ

«

62. ΤΣΙΛΕΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

«

63. ΜΑΡΑΒΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΑΚ

64. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

«

65. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

66. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

«

67. ΧΑΣΟΜΕΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

«

68. ΚΑΒΑΣΑΚΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

«

69. ΜΑΡΑΝΤΗ-ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΕΦΗ

«

70. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΛΕΧΤΗ

«

71. ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ ΚΡΙΤΩΝ

«

72. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ-ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΠΟΛΥ

«

73. ΠΑΞΙΜΑΔΗ-ΚΟΥΒΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

«

74. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ

«

75. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

«

76. ΠΑΓΩΝΗΣ ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ

«

77. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

78. ΣΚΟΥΡΛΕΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

«

79. ΔΕΣΠΟΤΙΔΗ ΜΥΡΤΩ

«

80. ΚΑΒΒΑΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

«

81. ΑΥΓΕΡΙΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

«

82. ΑΥΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

«

83. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

«

84. ΧΑΤΖΗΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

«

85. ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΕΛ-ΕΜ

86. ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

«

87. ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

«

88. ΓΙΑΧΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

«

89. ΣΥΡΜΑ ΕΛΕΝΗ

«

90. ΣΕΛΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ

91. ΛΕΥΚΑΔΙΤΟΥ ΡΕΝΑ

«

92. ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

«

93. ΣΚΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

«

94. ΤΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

«

95. ΤΣΙΟΥΝΗ ΗΡΩ

«

96. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

«

97. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

98. ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

«

99. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

«

100. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΣΤΗΣ

«

101. ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

«

102. ΠΡΕΠΗΣ ΑΛΚΗΣ

«

103. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΣΚ-Α

104. ΧΑΤΖΗΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

«

105. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ

«

106. ΣΙΟΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

«

107. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

108. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

109. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

110. ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

«

111. ΔΑΓΚΛΗ ΚΟΡΙΝΝΑ

«

112. ΑΦΕΝΔΡΑ ΣΟΦΙΑ

«

113. ΔΡΥΜΩΝΙΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

«

114. ΚΟΥΦΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ

«

115. ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

«

116. ΑΡΜΟΝΗ ΝΑΝΣΥ

«

117. ΤΣΑΓΚΑΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

«

118. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ

«

119. ΚΑΦΦΕΣ ΝΙΚΟΣ

«

120. ΓΡΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

«

121. ΠΕΦΑΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

«

122. ΚΡΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

«

123. ΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

124. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

125. ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

«

126. ΔΡΑΓΩΝΑ ΒΙΚΥ

«

127. ΚΥΒΕΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

«

128. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ

«

129. ΜΑΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΤΩΝ

130. ΠΟΡΤΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

«

131. ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΕΥΗ

«

132. ΠΑΠΑΡΡΟΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

«

133. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ ΑΣΠΑ

«

134. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

«

135. ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

136. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

«

137. ΣΙΑΠΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

«

138. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

«

139. ΛΟΥΪΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

«

140. ΠΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

«

141. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

«

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΕΔΡΕΣ 5)

142. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΑΚ

143. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΕΛ-ΕΜ

144. ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ

145. ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

«

146. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΡΧ/ΝΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΕΔΡΕΣ 3)

147. ΒΕΡΒΕΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΔΑΚ

148. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΣΚ-Α

149. ΠΙΤΣΙΛΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΕΔΡΕΣ 4)

150. ΞΑΝΘΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

151. ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

«

152. ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΥΝΕΡ. ΑΡΧ/ΝΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

153. ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

«


ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ (ΕΔΡΕΣ 8)

154. ΣΙΓΑΛΑ-ΜΑΓΙΑΦΑ ΡΕΝΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΧΑΝΙΩΝ

155. ΜΑΚΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

«

156. ΣΚΑΡΑΚΗ ΔΑΝΑΗ

«

157. ΒΕΡΓΕΡΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

«

158. ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

159. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ

ΔΑΚ

160. ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΑΣΚ-Α

161. ΗΛΙΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

«