NEWSLETTER  

Δομή

Σύνθεση Αντιπροσωπείας Πανελλήνιας Ένωσης Αρχιτεκτόνων – Περίοδος 2000 – 2002

Οι εκλογές για την ανάδειξη της Αντιπροσωπείας έγιναν στις 20.2.2000 με τα παρακάτω αποτελέσματα:

Μετά την καταμέτρηση των σταυρών των ψηφοδελτίων, στην Αντιπροσωπεία του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ εκλέγονται, κατά σειρά επιτυχίας, οι παρακάτω συνάδελφοι:

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ (ΕΔΡΕΣ 5)

1. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΑΚ

2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

3. ΜΗΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΠΑΣΚ-Α

4. ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

«

5. ΜΑΡΙΝΗ ΝΤΟΡΑ

«

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 23)

6. ΣΑΛΙΦΟΓΛΟΥ ΣΟΥΛΗ

ΑΣΑΕ

7. ΠΑΠΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

«

8. ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

9. ΝΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

10. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΖΩΗ

«

11. ΜΕΔΙΤΣΚΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ

ΔΑΚ

12. ΕΥΤΑΞΑ ΒΙΚΥ

«

13. ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

«

14. ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΣΠΑ

«

15. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

«

16. ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΣΤΑΘΗΣ

«

17, ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

«

18. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

«

19. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΕΛΕΜ

20. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

21. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

«

22. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΘΕΑΝΩ

«

23. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

«

24. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

«

25. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

«

26. ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

«

27. ΣΑΧΑΝΑ ΧΡΥΣΑ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧ/ΝΩΝ

28. ΣΙΑΜΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΣΧΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 4)

29. ΣΑΜΑΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΑΚ

30. ΧΑΔΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

31. ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

«

32. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΕΔΡΕΣ 4)

33. ΚΑΡΤΕΖΙΝΗ ΚΑΛΥΨΩ

ΑΣΑΕ

34. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

35. ΓΚΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΔΑΚ

36. ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΣΚ-Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 8)

37. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΣΑΕ

38. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΡΧ/ΝΕΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

39. ΤΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

40. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

«

41. ΠΕΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

«

42. ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

«

43. ΒΑΛΑΣΣΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΔΑΚ

44. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΣΚ-Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΕΔΡΕΣ 4)

45. ΓΡΑΨΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΣΑΕ

46. ΠΕΒΕΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤ

ΑΡΧ/ΝΕΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

47. ΓΛΕΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΔΑΚ

48. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΕΔΡΕΣ 6)

49. ΜΠΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΑΣΑΕ

50. ΤΣΟΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

«

51. ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝ

ΠΑΣΚ-Α

52. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥ

ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΡΧ.- Σ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ

53. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΣΗΦΗΣ

«

54. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

«

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΕΔΡΕΣ 5)

55. ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

56. ΒΡΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΥΛ.ΑΡΧ/ΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ

57. ΚΑΚΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

«

58. ΚΕΡΑΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

«

59. ΠΟΛΥΔΟΥΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

«

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΕΔΡΕΣ 86)

60. ΠΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΣΑΕ

61. ΧΡΥΣΟΛΟΥΡΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ

«

62. ΠΛΑΙΝΗ-ΧΑΛΚΙΑ ΕΦΗ

«

63. ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

«

64. ΜΠΑΤΣΟΥ ΒΙΒΗ

«

65. ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

66. ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

«

67. ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ ΒΙΝΑ

«

68. ΜΠΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΣ

«

69. ΤΣΟΥΔΕΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΑΚ

70. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

«

71. ΜΑΡΑΒΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

72. ΠΕΠΠΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

«

73. ΜΑΛΑΚΑΤΕ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

«

74. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

«

75. ΛΑΙΝΑ ΕΛΕΝΑ

«

76. ΛΥΡΟΥΔΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

«

77. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

«

78. ΚΑΒΑΣΑΚΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

«

79. ΒΕΡΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

«

80. ΚΡΕΣΤΕΝΙΤΗ ΡΕΒΕΚΚΑ

«

81. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

«

82. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

83. ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

«

84. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

«

85. ΧΑΣΟΜΕΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

«

86. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ

«

87. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

«

88. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΛΕΧΤΗ

«

89. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

90. ΣΚΟΥΡΛΕΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

«

91. ΚΑΒΒΑΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

«

92. ΠΑΓΩΝΗΣ ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ

«

93. ΠΑΞΙΜΑΔΗ-ΚΟΥΒΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

«

94. ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΛΙΝΟΣ

«

95. ΤΡΑΠΕΖΑΡΗ-ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΥΘΥΜΙΑ

«

96. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

«

97. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

«

98. ΑΥΓΕΡΙΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

«

99. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

«

100. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ-ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ

«

101. ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

«

102. ΣΕΛΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ

103. ΣΚΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

«

104. ΛΕΥΚΑΔΙΤΟΥ ΡΕΝΑ

«

105. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

106. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

«

107. ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

«

108. ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

«

109. ΤΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

«

110. ΧΑΤΖΗΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΑΣΚ-Α

111. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

«

112. ΜΠΟΥΜΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

«

113. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

114. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

115. ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

«

116. ΔΑΓΚΛΗ ΚΟΡΙΝΑ

«

117. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

118. ΚΟΥΦΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ

«

119. ΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

120. ΠΕΦΑΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

«

121. ΚΟΝΤΕΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

«

122. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

123. ΛΕΜΠΕΣΗ ΕΛΕΝΗ

«

124. ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

125. ΕΡΗΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

126. ΖΕΡΒΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

«

127. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

«

128. ΑΡΜΟΝΗ ΝΑΝΣΥ

«

129. ΚΑΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ

«

130. ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

«

131. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΣΕΒΑ

«

132. ΦΟΙΦΑ ΕΜΜΑ

«

133. ΛΩΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

«

134. ΞΕΝΑΚΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

«

135. ΔΡΑΓΩΝΑ ΒΙΚΥ

«

136. ΠΟΡΤΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΤΩΝ

137. ΜΑΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

«

138. ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

139. ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΕΥΗ

«

140. ΠΑΠΑΡΡΟΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

«

141. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

«

142. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ ΑΣΠΑ

«

143. ΣΙΑΠΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

«

144. ΠΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

«

145. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

«

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΕΔΡΕΣ 5)

146. ΘΩΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΑΚ

147. ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ

148. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΑΣΚ-Α

149. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

«

150. ΓΙΑΞΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΕΔΡΕΣ 3)

151. ΔΟΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΣΑΕ

152. ΤΑΠΑΝΛΗ-ΔΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΣΚ-Α

153. ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ.ΑΡΧ/ΝΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΕΔΡΕΣ 4)

154. ΠΑΡΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΣΑΕ

155. ΚΑΛΑΒΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΔΑΚ

156. ΞΑΝΘΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

157. ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝ.ΑΡΧ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ (ΕΔΡΕΣ 8)

158. ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΞ.ΚΙΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ

159. ΜΑΚΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

«

160. ΜΑΓΙΑΦΑ – ΣΙΓΑΛΑ ΡΕΝΑ

«

161. ΒΕΡΓΕΡΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

«

162. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ

ΔΑΚ

163. ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

164. ΗΛΙΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

«

165. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

«