ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ για τις ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΕΕ 2013 με θέμα "Διαπαραταξιακή στήριξη Αρχιτεκτόνων''

 

ΕΠΙΣΤΟΛΗ προς υποψήφιους Αρχιτέκτονες για τις ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΕΕ 2013 με θέμα "Ενημέρωση για ανάρτηση υλικού στην ιστοσελίδα του Συλλόγου''

 

ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ

 

ΠΩΣ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ

 

 

{tabs type=tabs} {tab title=ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ - ΥΠΟΨ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ}

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΕΕ

 

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ
ΒΑΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α
ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Χ
ΔΕΛΗΚΑΡΗ ΒΕΝΕΤΙΑ Γ
ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΑΔΑΜ Γ
ΚΑΛΑΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ι
ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΖΩΗ Α
ΚΙΤΣΑΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΜΗ) Χ
ΜΑΝΕΤΑ ΜΥΡΣΙΝΗ Ι
ΜΑΝΤΖΑΡΗ ΜΑΡΙΑ Κ
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) Χ
ΤΣΑΔΑΡΗ ΣΟΦΙΑ Α
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΝΤΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Χ
ΓΕΩΡΓΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Π
ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ Γ
ΜΠΟΥΤΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) Κ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ Γ
ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Β
ΧΡΙΣΤΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Κ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΔΡΙΤΣΑ ΑΘΗΝΑ Γ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΑΛΑΘΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ Α

 

ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΑΜΑΚ)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
Κοκκινίδου Ευαγγελία (Εύα) Θ
Παπαντωνίου Παρθενόπη (Πόπη) Β

 

ΔΗ.ΠΑ.Μ. (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ)
ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Αρμόνη Αθανασία (Νάνσυ) Ν
Βλάχος Γεώργιος Δ
Γριλλάκης Γεώργιος Ε
Κάβουρα Μαρία Α
Καραγεώργος Γεώργιος Α
Κούκιου Ρέα-Κλαρίσσα Ε
Κωτσή Αγγελική Γ
Μάνου Ελένη Γ
Νικολάου Δημήτριος Ν
Πάνου Θεόδωρος Α
Σεργάκη Παρασκευή (Βίβιαν) Ε
Τάτλα Ελένη Ε
Χιωτίνης Νικήτας Μ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
Λούκου Ειρήνη Μ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΕΜ)
ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ
ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Χ
ΜΟΡΜΟΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) Β
ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ Ε
ΤΣΙΛΑΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ Χ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΟΥΜΑ ΔΑΝΑΗ-ΕΥΑ Κ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΑ) Β
ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Μ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΚΑΛΟΥ ΑΡΕΤΗ Ι
ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ Ν
ΛΟΥΠΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α
ΜΑΝΙΤΣΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ Θ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) Ε
ΜΠΛΕΤΑ ΕΛΕΝΗ Η
ΧΟΡΟΖΑΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ Α
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΖΑΝΤΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Κ
ΚΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Σ
ΛΕΣΠΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Π
ΟΥΖΟΝΙΔΟΥ ΜΟΡΦΩ Γ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Σ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Α
ΤΖΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ
ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ Α
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΓΩΓΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Γ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΖΙΩΒΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ Μ
ΝΑΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Θ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΓΚΟΥΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Γ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ι
ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Β

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΗΣΥΜ)
ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Γ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Δ
ΚΑΚΑΛΕΤΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΤΕΒΗ) Π
ΚΡΙΣΤΙ ΝΤΕΝΝΙΣ Ε
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Ξ
ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ι
ΠΑΠΑΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) Ι
ΠΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ
ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Φ
ΠΡΩΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Π
ΧΡΥΣΟΛΟΥΡΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΗ Σ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΥΗ) Σ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΑΓΓΟΣ ΒΑΪΟΣ Σ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Α
ΓΚΙΓΚΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Λ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ
ΣΜΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΓΟΥΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Ν
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΗΤΡΟΠΙΑ ΜΑΡΙΑ Γ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΛΑΧΑΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Χ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Γ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ
ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΓΑΛΑΝΟΥ ΑΝΘΗ Ν
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Λ

 

ΔΚΜ Ανανέωση Πρωτοπορία
ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑ Σ
ΔΕΣΠΟΤΙΔΗ ΜΥΡΤΩ Ν
ΚΑΒΑΣΑΚΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ
ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΕΛΙΝΑ Δ
ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β
ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ
ΜΑΛΑΚΑΤΕ ΣΜΑΡΑΓΔΑ(ΣΜΑΡΩ) Α
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ν
ΞΥΝΟΜΗΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ Φ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ν
ΠΑΤΣΑΔΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ
ΡΟΥΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Κ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Δ
ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε
ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Α
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ Β
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΦΩ Δ
ΜΑΤΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΠΕΚΕΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π
ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ν
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΤΣΙΔΟΝΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ν
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Γ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΤΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Α
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Θ
ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΙΩΑΚΕΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Σ

 

ΕλΕΜ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ)
ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ
ΒΛΑΧΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Σ
ΓΕΩΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α
ΓΙΑΧΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Κ
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ
ΔΕΜΤΣΙΚΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Α
ΔΙΠΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ι
ΖΟΥΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε
ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗ ΠΑΟΛΑ Β
ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
ΚΡΙΘΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ
ΜΑΔΕΜΟΧΩΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ
ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Ν
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ο
ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Σ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Α
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ Ι
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Β
ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Θ
ΠΥΡΟΜΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ
ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Λ
ΣΙΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ
ΤΖΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Π
ΤΣΟΥΤΣΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Π
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ
ΧΡΟΝΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΒΑΝΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ Ε
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ν
ΖΗΣΗ ΣΟΦΙΑ Ε
ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Η
ΧΑΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Κ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΝΤΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ
ΠΟΛΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΔΕΔΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ι
ΜΑΚΡΑ ΜΑΡΙΑ Α
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α
ΤΣΑΚΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ Γ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δ
ΤΣΑΛΜΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Κ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Η
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΖΟΛΩΤΑ ΙΩΑΝΝΑ Δ
ΛΙΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε
ΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Τ
ΧΑΛΚΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ
ΝΤΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α
ΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Δ
ΜΟΤΖΡΙΑΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΒΡΥΩΝΗ ΦΛΩΡΑ Χ
ΣΟΥΡΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Ν
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΗΛΑΝΑΣ ΞΕΝΟΚΡΑΤΗΣ Ι
ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΠΑΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ

 

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ
ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΑΝΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Σ
ΛΩΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α
ΜΠΑΦΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ
ΠΑΧΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ

 

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Β
ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Δ
ΡΕΛΛΙΑ ΕΛΕΝΗ Ν
ΤΕΝΕΔΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΓΚΙΟΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Σ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Ι
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΒΑΛΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Χ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΕΦΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α

 

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Χ
ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΚΗΣ) Ι
ΓΙΟΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
ΚΑΒΑΛΛΑ ΦΑΝΗ Λ
ΚΑΪΜΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) Ν
ΚΑΪΜΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Ν
ΚΑΡΑΔΕΛΟΓΛΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ Π
ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ Σ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ
ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ
ΚΟΥΣΙΑΝΤΖΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) Χ
ΜΠΕΛΑΒΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ
ΜΩΣΣΕ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Π
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Κ
ΣΑΡΑΤΣΙΝΙ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΝΤΖΕΛΟ) Γ
ΤΑΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε
ΤΑΣΤΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π
ΤΣΙΠΡΑ ΖΑΝΝΕΤ Π
ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΙΝΑ) Δ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Α
ΒΕΓΛΙΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Ε
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ Εύα Φ
ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ Δημήτριος Γ
ΜΑΣΤΑΓΚΑ Παρασκευή Γ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος Μ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΚΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ζ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
ΚΑΣΝΗ ΕΛΕΝΗ Δ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΛΙΑΧΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Δ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΟΛΥΖΩΗ ΕΛΕΝΗ Ε
ΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Λ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Δ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Ι
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΔΟΥΜΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Π
ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΡΙΓΓΑΣ ΑΡΣΕΝΗΣ Α
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΟΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΠΑΚΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ν
ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΥΡΟΣ Χ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΛΩΜΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Θ
ΒΑΤΑΒΑΛΗ ΦΕΡΕΝΙΚΗ Γ
ΓΚΟΥΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΗ) Α
ΖΕΠΑΤΟΥ ΑΛΙΚΗ Χ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) Α
ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ
ΚΑΝΕΛΗ ΑΝΝΑ Α
ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ) Γ
ΚΛΕΦΤΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β
ΚΟΥΝΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Σ
ΛΑΥΡΕΝΤΑΚΗ ΖΩΗ Σ
ΛΟΥΙΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α
ΜΑΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Γ
ΜΕΘΥΜΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) Γ
ΜΙΚΡΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α
ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΟΛΓΑ Γ
ΜΠΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ Φ
ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ Θ
ΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α
ΠΙΣΣΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Κ
ΣΙΑΤΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Ι
ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π
ΦΟΙΝΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Β
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Σ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ι
ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Α
ΣΑΚΟΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Π
ΣΑΜΔΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΙΤΑΛΟΣ) Β
ΤΟΜΠΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π
ΤΣΙΜΗΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Σ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Η
ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ι
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Β
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΜΠΕΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞ) Κ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΒΑΛΙΑΤΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) Β
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΕΡΓΕΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Χ
ΜΑΚΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ Ε
ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΒΑΛΑΤΣΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Δ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α
ΜΑΓΕΙΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ν
ΠΙΤΣΙΛΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν
ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΕΡΟΠΗ Χ
ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΙΠΙΤΣΑ) Θ
ΣΑΜΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Κ

 

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Π
ΒΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ Γ
ΒΛΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β
ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Θ
ΚΑΠΙΤΣΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
ΠΑΠΑΓΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
ΣΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Σ
ΧΑΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) Α

 

ΔΗ.ΠΑ.Μ. (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ)
Αδαμάκης Δημήτριος Ι
Βυζοβίτη Σοφία Χ
Καλαϊτζής Ξάνθιππος Σ
Κυβέλου Στέλλα-Σοφία Ι
Οικονομοπούλου Ελένη Η
Σταντίδη Ασπασία Α
Στούρνα-Τριάντη Ευφροσύνη Ι
Χρυσομάλλης Χρήστος Ι

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Κ
ΒΑΗ ΕΛΕΝΗ Ι
ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Κ
ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ) Ν
ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΛΙΑ) Α
ΤΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΗΣΥΜ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Α
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΣΗ) Π
ΚΑΡΑΒΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΛΙΛΗ) Ν
ΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Κ

ΔΚΜ Ανανέωση Πρωτοπορία
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σ
ΑΜΠΑΚΟΥΜΚΙΝ ΔΑΜΙΑΝΟΣ Β
ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΥ ΟΛΓΑ Ε
ΓΑΒΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ν
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Α
ΜΟΡΦΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι
ΝΤΟΡΙΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ
ΠΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Χ

ΕλΕΜ  (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ)
ΕΓΓΛΕΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ
ΖΥΓΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ν
ΚΑΛΛΙΒΡΟΥΣΗΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ Σ
ΚΟΥΤΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ι
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΟΥΛΑ Β
ΝΕΝΕΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε
ΣΚΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Θ
ΦΡΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ Σ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΤΣΟΣ) Β
ΚΛΑΜΠΑΤΣΕΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) Σ
ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΙΒΙΑΝΑ) Α
ΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
ΝΤΟΥΜΑΣ ΠΡΙΑΜΟΣ-ΙΑΚΩΒΟΣ Χ
ΠΙΠΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α
ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ Ν
ΦΙΝΤΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ο

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΓΟΛΣΟΥΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α
ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) Α
ΚΟΠΑΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ Γ
ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Θ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΗ) Α
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ-ΜΑΝΑΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε
ΨΥΚΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ν

ΑΝΩΤΑΤΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΗΣΥΜ)
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΙΛΟΣ) Φ
ΔΚΜ Ανανέωση Πρωτοπορία
ΜΑΡΑΒΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Χ
ΕλΕΜ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ)
ΧΡΟΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ
ΛΩΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α
ΜΠΑΦΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ-ΚΟΛΩΝΙΑ ΣΟΦΙΑ Θ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) Ε
ΚΑΤΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Λ

 

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗ.ΠΑ.Μ. (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ)
ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Γ
ΣΤΟΥΡΝΑ-ΤΡΙΑΝΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ Ι
ΧΙΩΤΙΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Μ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ε
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΗΣΥΜ)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) Α
ΚΕΚΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Θ
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Γ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Β
ΧΑΛΚΙΑ-ΠΛΑΙΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΕΦΗ) Γ
ΔΚΜ Ανανέωση Πρωτοπορία
ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ Β
ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Β
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ-ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) Π
ΕλΕΜ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ)
ΒΡΕΤΤΑΚΟΥ-ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Σ
ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π
ΣΕΛΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π
ΣΤΟΦΟΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Γ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΜΠΕΛΙΩΤΟΥ-ΣΦΟΥΝΤΟΥΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ Θ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ (ΡΕΤΤΑ) Κ
ΚΟΜΠΟΤΙΑΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ Σ
ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΔΟΞΑ) Δ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Κ
ΤΣΑΡΟΥΧΗ ΙΟΥΛΙΑ Γ
ΧΑΤΖΗΓΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Β

{/tab}

{tab title=ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ ΟΡΓΑΝΑ - ΥΠΟΨ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ}

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 
ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ         
ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΤΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Χ
ΑΠΟΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Γ
ΓΕΩΡΓΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π
ΓΟΛΣΟΥΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Π
ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Β
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Σ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ι
ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ
ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ Γ
ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Χ
ΜΠΟΥΤΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Κ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ Γ
ΣΑΜΔΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΙΤΑΛΟΣ) Β
ΤΟΜΠΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π
ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Β
ΤΣΙΜΗΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Σ
ΧΡΙΣΤΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Κ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Κ.Μ.)         
ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΠΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ
ΓΚΑΝΙΛΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Ν
ΓΚΛΕΓΚΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ Η
ΜΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) Χ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ Ι
ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ Α
ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Κ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) Ν
ΝΟΜΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Β

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ        
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ
ΖΑΝΤΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Κ
ΚΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Σ
ΚΕΣΣΙΣΗ ΜΑΡΙΑ Β
ΛΕΣΠΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Π
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π
ΝΟΜΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ        
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Κ
ΜΑΚΡΑΚΗΣ-ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΧΡΥΣΟΣ) Ν
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Γ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Γ
ΧΑΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Ν
ΝΟΜΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Α
ΝΟΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΓΑΤΣΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Ι

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Ελ.ΕΜ)         
ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΝΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ Ε
ΒΑΡΣΑΜΗ ΝΑΤΑΛΙΑ Δ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ν
ΖΗΣΗ ΣΟΦΙΑ Ε
ΚΕΤΕΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΝΗ) Α
ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Η
ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ - ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ
ΝΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΑ) Ι
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ι
ΧΑΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Κ

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ         
ΓΚΙΟΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Σ
ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Ι

ΠΡΩΤ.ΑΝ. ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ - ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΤΟΥ ΤΕΕ         
ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΈΛΛΑ) Α
ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΔΑΦΝΗ Γ
ΝΟΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) Σ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 
ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       
ΑΪΒΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε
ΒΕΓΛΙΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Ε
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) Ι
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΕΥΑ Φ
ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ
ΚΡΥΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) Β
ΜΑΣΤΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) Γ
ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΙΒΙΑΝΑ) Α
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Μ
ΝΟΜΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Λ
ΝΟΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΟΦΤΕΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Δ
ΤΟΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α
ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Α
ΒΑΣΙΛΟΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ        
ΧΟΝΤΟΛΙΔΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ Σ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Ελ.ΕΜ)         
ΓΑΛΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ         
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗΣ Ιωάννης Κ
ΛΙΛΙΜΠΑΚΗ Μαρία Α
ΣΕΜΨΗΣ Ισίδωρος Δ

 


ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΙΝΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ (ΚΙ.Μ.Α.)        
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΜΑΡΚΕΖΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ        
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΑΧΑΪΑ
ΒΑΗ ΕΛΕΝΗ Ι
ΚΛΩΝΙΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α
ΤΣΙΡΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ
ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
ΑΝΝΙΝΟΥ ΜΕΡΟΠΗ Α
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΒΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΑΧΑΪΑ       
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ
ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σ
ΚΟΥΡΜΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ Τ
ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γ
ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε
ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ
ΤΣΟΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΑΧΑΪΑ        
ΑΣΚΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (MIMH) Κ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ν
ΚΟΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π
ΦΡΑΓΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Τ

 

ΕλΕΜ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ)
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΑΧΑΪΑ  
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ
ΠΟΛΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ
ΗΛΕΙΑ
ΚΑΝΤΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ        
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΑΧΑΪΑ  
ΚΕΚΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α
ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π
ΤΖΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Δ
ΗΛΕΙΑ
ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Χ

Δ.Κ.Μ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ        
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΑΧΑΪΑ  
ΑΝΤΥΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Χ
ΜΑΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Ι
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ
ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
ΜΙΝΕΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Κ
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΜΑΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Ι
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ

 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ (ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ)        
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΑΧΑΪΑ  
ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ
ΚΑΚΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ
ΚΑΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Π
ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π
ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ
ΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Χ
ΡΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ Ι
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε
ΦΕΛΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ι
ΗΛΕΙΑ
ΖΗΣΗ ΤΑΤΙΑΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ξ
ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Δ
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ   
ΑΠΕΡΓΗΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ     Γ

 


ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΒΡΟΥ - ΡΟΔΟΠΗΣ  
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΡΟΔΟΠΗ
ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
ΚΟΪΜΤΖΟΓΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ Α
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Α
ΕΒΡΟΣ
ΑΛΒΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Δ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΡΟΔΟΠΗ        
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Κ
ΛΑΡΙΣΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Κ
ΕΒΡΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Λ
ΞΑΝΘΗ
ΚΟΥΚΙΟΥΜΗ ΠΕΛΑΓΙΑ - ΖΩΗ Γ
ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Β
ΤΕΦΗΚΟΓΛΟΥ ΑΔΝΑΝ Α
Πειθαρχικό Συμβούλιο
ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Λ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΡΟΔΟΠΗ     
ΚΟΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λ
ΧΑΛΑΤΖΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΛΙΑΝΑ) Μ
ΕΒΡΟΣ
ΙΝΤΖΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ
ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Κ
Πειθαρχικό Συμβούλιο        
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Θ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΡΟΔΟΠΗ        
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Σ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Δ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΕ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΡΟΔΟΠΗ        
ΜΟΛΛΑ ΙΣΑ ΡΙΤΒΑΝ Χ
ΞΑΝΘΗ
ΒΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ι
Πειθαρχικό Συμβούλιο        
ΒΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ι

 

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ        
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΡΟΔΟΠΗ
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ζ
ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ν
ΞΑΝΘΗ
ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α
Πειθαρχικό Συμβούλιο        
ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α

 


 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Α.Μ.
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΚΑΒΑΛΑ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΗ Ν
ΚΑΣΝΗ  ΕΛΕΝΗ Δ
ΚΙΡΤΑΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Κ
ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Θ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΟΥΣΑ (ΕΛΣΑ) Σ
ΤΖΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ Κ

 

ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΕΝΕΡΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΑΔ.Ε.Μ.)  
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΚΑΒΑΛΑ       
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Β
ΜΟΝΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ
ΝΑΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Σ

 

ΟΡΑΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΟΡ.ΜΗ.) για την Ανατολική Μακεδονία (Συνεργασία:«Νέο Ρεύμα Μηχανικών Α.Μ.» - "Μηχανικοί της Ανάπτυξης" & Συνεργαζόμενοι)        
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΚΑΒΑΛΑ
ΒΟΥΡΒΟΥΤΣΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ε
ΠΕΤΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ι

Συνεργασία Μηχανικών για το ΤΕΕ-ΑΜ
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΔΡΑΜΑ
ΜΑΤΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ

 

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΡΑΜΑΣ - ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΤΕΕ 
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΔΡΑΜΑ
ΒΑΓΓΕΛΗ ΠΗΓΗ Α
ΘΑΣΙΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΕΡΑ) Η

 

Πειθαρχικό Συμβούλιο      

 
ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΕΝΕΡΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΑΔ.Ε.Μ.)        
ΓΚΙΚΑΣ ΖΗΣΗΣ Β
ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ

ΟΡΑΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΟΡ.ΜΗ.) για την Ανατολική Μακεδονία (Συνεργασία:«Νέο Ρεύμα Μηχανικών Α.Μ.» - "Μηχανικοί της Ανάπτυξης" & Συνεργαζόμενοι)        
ΒΛΑΤΗ ΧΑΡΗ Ν
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Φ

 


 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΚΟΖΑΝΗ
ΜΗΤΡΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Σ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΔΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Π

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ        
ΚΟΖΑΝΗ
ΜΗΤΣΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ι

 

ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΤΕΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΟΖΑΝΗ
ΓΚΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Μ
ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΝΑ Η
ΔΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Θ
ΖΙΩΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΟΥΖΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Η
ΓΡΕΒΕΝΑ
ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Π

 

ΕΝΕΡΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ    
   
ΝΙΚΟΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ε
ΚΟΖΑΝΗ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π
ΓΚΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Φ
ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
ΠΑΚΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΛΙΑΝΑ) Γ
ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ι

 

ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ     
ΚΟΖΑΝΗ  
ΜΑΤΡΑΠΑΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Κ
ΦΛΩΡΙΝΑ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Χ

 

Πειθαρχικό Συμβούλιο

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ        
ΚΟΚΟΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α
ΧΑΔΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε
ΕΝΕΡΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ        
ΜΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι

 


 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ
ΛΑΡΙΣΑ 
    
ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Χ
ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Η
ΤΡΙΚΑΛΑ
ΣΑΛΙΑΧΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Δ
ΤΖΗΜΑ ΕΛΕΝΗ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Σ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ        
ΛΑΡΙΣΑ
ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Η
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν
ΧΑΡΙΣΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Θ
ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ Α
ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΤΖΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ
ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Α

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΛΑΡΙΣΑ
      
ΚΑΛΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β
ΤΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε

 

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΕλΕΜ)
ΛΑΡΙΣΑ      
 
ΤΣΑΛΜΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Κ
ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ Γ
ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Κ

 

ΕΝΕΡΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ  
ΤΡΙΚΑΛΑ
   
ΓΑΛΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Κ

 

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΕ. Δ.Κ.Μ. - ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ     
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΛΑΡΙΣΑ   

ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ Μ
ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΑΝΝΑ Θ
ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
ΚΟΥΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α
ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α
ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β
ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΚΑΤΣΙΦΟΥ ΜΑΡΙΑ Α
ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΟΡΟΜΠΛΗ ΜΑΡΙΑ Ε
ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κ
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Ι

 


 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ

   
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ       
ΑΣΛΑΜΠΑΝΤΖΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ Μ

 

Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών - Ενωτική Πρωτοβουλία        
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ
ΖΑΠΑΝΤΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ Ι
ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ν
ΚΟΥΤΣΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ Δ
ΤΣΙΡΝΟΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ι
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ Α

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ        
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Χ
ΜΑΓΓΟΣ ΒΑΪΟΣ Σ
ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Π
ΧΑΡΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ

 

ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ        
ΑΝΤΑΜΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Ι
ΓΕΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ Κ
ΓΙΑΜΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Ν
ΚΟΝΕ ΛΟΥΙΖΑ Η
ΜΟΛΟΧΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ
ΜΥΡΙΚΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ Σ
ΜΥΡΩΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ
ΣΑΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Κ

 

ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ        
ΚΑΛΕΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ
ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ
ΜΠΡΟΥΖΓΟΥ ΜΑΡΙΑ Δ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Ν
ΣΑΛΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α

 

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών - Ενωτική Πρωτοβουλία        
ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ
ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ        
ΜΠΕΖΑΝΤΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ι
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ        
ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Π
ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ        
ΚΑΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ

 


 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ        
ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Χ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ι
ΦΩΚΙΔΑ
ΠΟΛΥΖΩΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
ΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ    
ΦΘΙΩΤΙΔΑ    
ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ
ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Ζ
ΤΣΑΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α

Δ.Κ.Μ. ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑ        
ΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ
ΜΑΛΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ν
ΣΑΣΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε
ΣΤΡΙΦΤΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (ΡΟΥΛΗ) Α
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Η

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  
ΦΘΙΩΤΙΔΑ    
ΓΩΓΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Γ

 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ) Α
ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
ΚΡΙΤΣΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ
ΠΟΝΤΙΚΑ ΑΜΑΛΙΑ Λ
ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π
ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Δ
ΒΟΙΩΤΙΑ
ΦΡΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ Σ
ΦΩΚΙΔΑ
ΤΣΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Η

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε

 


 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ

 

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ (Α.Κ.Μ.Η.)
ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΡΑΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δ
ΜΠΕΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Κ
ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Δ
ΦΛΙΝΤΡΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Λ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ι
ΝΑΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Θ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Ε
ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ
ΖΙΩΒΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ Μ

 

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΙΑΚΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ Α
ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ Ο
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δ
ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΠΑΡΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ι
ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΛΟΗ ΜΑΡΙΑΝΑ Α

 

ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
ΠΑΠΑΒΡΑΝΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ
ΣΜΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΛΑΧΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α

 

ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ
ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΡΟΓΚΟΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Χ

 

ΔΙΑΔΡΑΣΗ
ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΚΟΛΑ ΕΛΕΝΗ Σ
ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ Χ
ΚΑΤΟΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Τ
ΜΠΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β
ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ι
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Μ
ΧΟΛΕΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ε
ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ
ΜΟΛΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ
ΣΑΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ
ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΤΣΟΓΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ι
ΝΟΜΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΡΑΨΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ

 

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Ι

 

ΔΙΑΔΡΑΣΗ
ΚΑΤΟΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Τ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΟΖΑΝΤΟΣ-ΠΕΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β
ΦΩΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γ

 


 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        
Βαλιάτζα Ευαγγελία Β
Ματθαίου Κωνσταντίνος Μ
Μπερτζουάνης Νικόλαος Κ
Μωραίτου Παρασκευή Α
Σοφός Μιχαήλ Π
Σταυρόπουλος Ιωάννης Δ
Σωτηράκης Βασίλειος Μ
Χαπίπη Χρυσούλα Μ

 

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ        
Βασιλαράς Κάρολος Ν
Κατάκος Γεώργιος Π
Παπαγιάννη Πηγή – Χαραλαμπία Ε
Ράμμος Νικόλαος Π
Σιδέρη Φωτεινή Ν
Χατζηλαζάρου Μαρία (Μαρίζα) Λ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ         
Γκουτίδης Χρήστος Π

μηχανικών ένωσις        
Καμπουρόπουλος Παντελής Ε
Μελένος Δημήτριος Μ
Μιχαηλίδης Ανδρέας Ι
Σανσόγλου Παράσχος Ε

 

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        
Ζαρίφης Νικόλαος Γ
Καρυδάκης Γεώργιος Ζ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ         
Βενέρης Παναγιώτης Ν
Ξάνθης Αγαπητός Ι
Στεφανόπουλος Χρήστος Ε

 


 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ

ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Μ.Α.Κ.)         
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΑΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ν
ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε
ΚΑΡΓΙΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε
ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) Θ
ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) Ι
ΝΕΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΒΑΛΙΑ Δ
ΣΟΦΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Δ
ΛΑΣΙΘΙ
ΠΕΡΟΥΛΙΟΥ-ΣΕΡΓΑΚΗ ΙΡΙΣ Ι
ΤΑΡΣΑΝΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Κ.Μ.)         
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Δ
ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ο
ΠΑΝΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Γ
ΛΑΣΙΘΙ
ΚΑΤΣΙΔΟΝΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Σ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ        
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Μ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  
ΗΡΑΚΛΕΙΟ   
 
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε
ΚΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μ
ΠΛΑΤΥΡΡΑΧΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΑΛΛΙΑ) Κ
ΤΟΥΛΟΥΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε
ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν
ΛΑΣΙΘΙ
ΠΡΟΪΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ι
ΣΧΟΙΝΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε
ΣΓΟΥΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Ν

 

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Μ.Α.Κ.)         
ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΛΑ) Γ
ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Π
ΦΡΟΥΔΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Ε

 


 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ 

 

ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΧΑΝΙΑ       
ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε

 

Ελ.Ε.Μ.-ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΧΑΝΙΑ  
    
ΠΑΠΑΤΖΑΝΑΚΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ Ε
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε
ΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β
ΚΑΛΛΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ
ΝΤΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Γ

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΤΕΕ
ΧΑΝΙΑ     
  
ΒΕΡΓΕΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Χ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Ι
ΚΑΡΑΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β
ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Θ
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β
ΜΑΚΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ Ε
ΜΥΛΩΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ
ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Ε
ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π
ΠΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Ι
ΠΟΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Φ
ΧΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Ε
ΜΑΝΩΛΕΣΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Χ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 
ΧΑΝΙΑ      

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Ε
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Κ
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε
ΜΠΑΛΩΜΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ι
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Π

 

ΔΚΜ-ΕΝΙΑΙΟ ΤΕΕ    
ΧΑΝΙΑ
  
ΓΕΛΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ν
ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

Ελ.Ε.Μ.-ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ  
ΧΑΝΙΑ    
  
ΒΟΥΤΕΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Κ
ΧΑΒΡΕΣ ΙΩΣΗΦ Δ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ
ΝΤΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΤΕΕ  
ΧΑΝΙΑ
   
ΣΚΑΡΑΚΗ ΔΑΝΑΗ Ε
ΤΖΟΤΖΟΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Χ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Μ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝIΚΩΝ      
ΧΑΝΙΑ
ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ

 


 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΑΡΓΟΛΙΔΑ  
    
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κ
ΑΡΚΑΔΙΑ
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ν
ΚΟΡΙΝΘΙΑ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Κ
ΜΕΣΣΗΝΙΑ
ΖΕΡΒΑ - ΜΑΡΑΝΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Π
ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Ν

 

ΑΝΑΤΡΟΠΗ
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
ΚΑΛΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ
ΦΑΛΤΣΕΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Γ
ΜΕΣΣΗΝΙΑ
ΝΤΟΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ
ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Κ.Μ.)
ΑΡΓΟΛΙΔΑ  
    
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε
ΑΡΚΑΔΙΑ
ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Γ
ΚΑΜΠΥΛΑΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι
ΚΟΡΙΝΘΙΑ
ΘΩΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Θ
ΚΟΣΥΦΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ Δ
ΜΕΣΣΗΝΙΑ
ΚΑΥΚΑ ΤΖΙΝΑΕΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Ι
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Ι

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  
ΑΡΓΟΛΙΔΑ     
 
ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΗΜΟΣ Κ
ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Φ
ΣΑΡΔΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) Κ
ΚΟΡΙΝΘΙΑ
ΤΣΑΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ Α
ΤΣΟΥΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ
ΦΡΟΝΙΜΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Σ

 

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Ελ.ΕΜ)      
ΑΡΚΑΔΙΑ
 
ΜΟΤΖΡΙΑΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε
ΚΟΡΙΝΘΙΑ
ΚΟΥΤΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ι
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ  

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Ελ.ΕΜ)        
ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Δ
ΚΟΥΤΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ι
ΜΟΤΖΡΙΑΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε
ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π

 


 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΔΗ.ΚΕ.Μ.)         
ΔΕΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Λ
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ Σ
ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν
ΤΣΑΓΓΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ

 

ΔΥΝΑΜΙΚΟΙ ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ         
ΒΕΝΤΟΥΡΑ ΛΟΥΚΙΑ Ν
ΚΟΥΣΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ν
ΤΡΑΝΑΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Δ

 

ΕΝΟΤΗΤΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ        
ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ Σ
ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Χ
ΔΕΝΔΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ Σ
ΡΙΓΓΑΣ ΑΡΣΕΝΗΣ Α
ΣΑΜΟΪΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ- ΗΛΕΚΤΡΑ Σ
ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ

     

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ)      
ΚΟΥΡΣΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Π

 

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ         
ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ- ΛΑΜΠΡΙΝΗ Ι
ΖΟΛΩΤΑ ΑΓΑΘΗ Δ
ΚΟΣΚΙΝΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Χ
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ν
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ Γ
ΡΟΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Φ
ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ Ν

 

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ        

ΕΝΟΤΗΤΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ        
ΡΙΓΓΑΣ ΑΡΣΕΝΗΣ Α

 


 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ [Δ.Κ.Μ.] - ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ        
ΚΟΡΓΙΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ
ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Γ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ         
ΣΤΑΜΟΥ ΙΟΥΛΙΑ Π

 

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ)        
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΒΑΛΑΤΣΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Δ
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε

 


 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ


ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ        
ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε
ΜΑΓΕΙΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ν

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΛΕΣΒΟΥ        
ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α
ΑΡΤΕΜΗ ΕΛΕΝΗ Ν
ΚΟΜΙΝΗ ΟΛΓΑ Α
ΠΙΤΣΙΛΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν
ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΕΡΟΠΗ Χ

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΣΑΜΟΥ        
ΔΗΛΑΝΑΣ ΞΕΝΟΚΡΑΤΗΣ Ι
ΠΑΠΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Ε

 

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΑΜΟΥ - ΙΚΑΡΙΑΣ        
ΔΟΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Π

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ       
ΒΕΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε
ΚΟΥΝΟΥΠΑ ΑΝΝΑ Ι

 

ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΑ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΤΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Α
ΤΣΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ
ΓΑΛΑΤΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Κ
ΓΛΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ι
ΦΗΚΑΡΗ ΑΝΝΑ Ν

 

ΣΥΜΠΛΕΥΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ        
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Κ
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Σ
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ Σ
ΣΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Κ

 

ΧΙΩΤΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ        
ΒΕΛΙΑΝΙΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Κ

 

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΛΕΣΒΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΑΜΟΥ - ΙΚΑΡΙΑΣ        
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ

 

ΣΥΜΠΛΕΥΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ        
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Σ

ΧΙΩΤΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ        
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ

 


 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Ν. ΕΥΒΟΙΑΣ

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ

 

ΑΚΜΕ         
ΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Κ
ΔΡΑΚΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΑΝΝΑ (ΓΙΩΤΑ) Ι
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Π
ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Δ

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΥΒΟΙΑΣ (Α.Μ.Ε.)       
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Ι
ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Γ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α
ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Π
ΤΣΑΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Ε
ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Δ
ΧΑΪΝΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Κ

 

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ         
ΣΑΧΙΝΗ ΜΑΡΙΑ Ι
ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Θ

 

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΥΒΟΙΑΣ         
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Λ
ΚΑΚΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Σ
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Κ
ΛΑΓΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ
ΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Δ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΟΜΕΝΙΚΗ Ν
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε

 

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΑΚΜΕ         
ΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Κ

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΥΒΟΙΑΣ (Α.Μ.Ε.)         
ΚΕΡΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ        
ΜΠΟΚΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ

 

{/tab}{tab title=ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ}

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

 

ΔΚΜ Ανανέωση Πρωτοπορία

 

ΕλΕΜ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ)

 

ΕλΕΜ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ) - ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

 

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

 

 

 

 

 

{/tab} {/tabs}