NEWSLETTER  

Ενημέρωση

Εκλογές ΣΑΔΑΣ – Πανελλήνιας Ένωσης Αρχιτεκτόνων 14.1.2014 – Αντιπροσωπεία & Ελεγκτική Επιτροπή

Μετά την καταμέτρηση των σταυρών των ψηφοδελτίων, στην Αντιπροσωπεία και στην Ελεγκτική Επιτροπή του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ εκλέγονται, κατά σειρά επιτυχίας, οι παρακάτω συνάδελφοι:

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΣΑΔΑΣ – ΠΕΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ                                                                 (ΕΔΡΕΣ 68)

1. ΜΑΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ
2. ΠΟΡΤΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ »
3. ΠΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ »
4. ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΟΛΓΑ »
5. ΒΑΪΟΥ ΝΤΙΝΑ »
6. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ »
7. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΑΛΕΚΟΣ »
8. ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΝΙΑ »
9. ΦΙΝΤΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ »
10. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΜΠΟΥΛΙΝΑ) »
11. ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ »
12. ΚΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ »
13. ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΕΥΗ »
14. ΒΑΤΑΒΑΛΗ ΦΕΡΕΝΙΚΗ »
15. ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ »
16. ΚΟΠΑΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ »
17. ΜΠΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ »
18. ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΕΛΕΝΗ »
19. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ »
20. ΔΕΣΠΟΤΙΔΗ ΜΥΡΤΩ ΔΚΜ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ
21. ΑΜΠΑΚΟΥΜΚΙΝ ΔΑΜΙΑΝΟΣ »
22. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ »
23. ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ »
24. ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »
25. ΚΙΡΚΙΛΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ »
26. ΠΑΤΣΑΔΕΛΗ ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ »
27. ΞΥΡΑΦΗ ΦΩΤΕΙΝΗ »
28. ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΥ ΟΛΓΑ »
29. ΞΥΝΟΜΗΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ »
30. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ »
31. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ »
32. ΚΑΒΑΣΑΚΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ »
33. ΜΑΔΕΜΟΧΩΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΜ
34. ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ »
35. ΤΖΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ »
36. ΦΡΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ »
37. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ »

 

38. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ »
39. ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ »
40. ΒΡΕΤΤΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ »
41. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ »
42. ΡΕΡΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ »
43. ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΡΙΣΤ. ΚΙΝ. ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΡΧ.
44. ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ »
45. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΗΣ »
46. ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΘΑΝΟΣ »
47. ΠΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ »
48. ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΜΑΝΟΣ »
49. ΠΑΠΑΓΚΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ »
50. ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΗΜ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝ. ΑΡΧ.
51. ΚΑΡΑΜΠΟΥΚΑΛΟΥ ΑΡΕΤΗ »
52. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ) »
53. ΤΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ »
54. ΓΚΟΥΜΑ ΔΑΝΑΗ-ΕΥΑ »
55. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) »
56. ΣΕΛΙΑΝΙΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
57. ΣΚΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ »
58. ΣΕΛΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ »
59. ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ »
60. ΚΕΚΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
61. ΜΕΛΑΝΙΤΟΥ ΑΝΝΑ »
62. ΚΑΦΦΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »
63. ΤΣΑΛΙΚΗ ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΑ (ΤΖΟΥΛΙΑ) »
64. ΠΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ
65. ΜΠΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) »
66. ΔΕΣΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ »
67. ΜΠΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΣ »
68. ΠΑΤΕΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΔΥΝΑ.ΜΗ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ                               (ΕΔΡΕΣ 27)

69. ΒΑΡΣΑΜΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΔΥΝΑ.ΜΗ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
70. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ »
71. ΡΑΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ »
72. ΡΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ »
73. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ »
74. ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ »
75. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ »
76. ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ ΔΚΜ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ
77. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ »
78. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΒΕΛΥΝ) »
79. ΣΤΕΦΑΝΑΚΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΑΝΑ) »
80. ΜΟΡΦΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ »
81. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ ΚΕΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – FORUM ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
82. ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΙΒΙΑΝΝΑ) »

 

83. ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ »
84. ΜΑΣΤΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) »
85. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
86. ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ »
87. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ »
88. ΣΑΜΔΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ
89. ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ »
90. ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΡΙΣΤ. ΚΙΝ. ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΡΧ.
91. ΑΝΤΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ »
92. ΤΣΑΒΔΑΡΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΥΠΟΨ. Ν. ΣΕΡΡΩΝ
93. ΒΑΚΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ »
94. ΠΟΛΥΖΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΕΛΕΜ
95. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ                                                  (ΕΔΡΕΣ 11)

96. ΡΑΜΜΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΚΜ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ
97. ΝΑΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ »
98. ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ »
99. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ »
100. ΣΑΜΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ
101. ΒΑΛΙΑΤΖΑ ΛΙΛΑ »
102. ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ »
103. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΡΙΣ ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
104. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
105. ΧΑΛΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΜ
106. ΣΦΥΡΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΡΙΣΤ. ΚΙΝ. ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΡΧ.

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ                                                            (ΕΔΡΕΣ 11)

107. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΙ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ
108. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΩΜΑΣ »
109. ΣΑΛΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ »
110. ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΑΡΟΛΟΣ »
111. ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ »
112. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ »
113. ΜΠΑΡΤΟΛΟΤΤΑ ΡΟΖΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
114. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ »
115. ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΚΜ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ
116. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΡΙΣΤ. ΚΙΝ. ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΡΧ.
117. ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝ. ΑΡΧ.

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ                                                                 (ΕΔΡΕΣ 10)

118. ΜΑΚΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝ. ΑΡΧΙΤ. ΧΑΝΙΩΝ
119. ΒΕΡΓΕΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ »
120. ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ »
121. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΕΝΕΡΓΟΙ ΑΡΧ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
122. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ »
123. ΚΑΨΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΛΗ) ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
124. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΝΗ »

 

125. ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
126. ΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΜ
127. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝ. ΑΡΧ.

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                            (ΕΔΡΕΣ 7)

128. ΜΠΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΛΕΜ
129. ΚΑΝΤΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ »
130. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΛΥ) ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΡΧ/ΝΩΝ Δ. ΕΛΛΑΔΑΣ
131. ΜΠΑΡΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ-ΘΟΡΒΑΛΤ »
132. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΧ/ΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
133. ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΚΜ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ
134. ΖΑΧΟΣ ΘΩΜΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                           (ΕΔΡΕΣ 6)

135. ΒΡΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΜΗΧ/ΚΟΙ ΕΥΒΟΙΑΣ
136. ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ »
137. ΡΟΥΣΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) »
138. ΚΑΚΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ »
139. ΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝ. ΑΡΧ. ΕΥΒΟΙΑΣ
140. ΓΚΙΓΚΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ                                                (ΕΔΡΕΣ 6)

141. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΜ
142. ΚΟΥΤΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ »
143. ΝΤΟΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ
144. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ »
145. ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ ΔΚΜ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ
146. ΤΣΑΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) ΔΗΜ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝ. ΑΡΧ.

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ      (ΕΔΡΕΣ 6)

147. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝ. ΑΡΧ.
148. ΚΕΡΑΤΖΗ ΙΜΠΡΑΜ ΙΜΠΡΑΗΜ »
149. ΜΟΝΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΚΜ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ
150. ΜΠΑΧΤΣΕΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) »
151. ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
152. ΜΑΡΙΝΗ ΝΤΟΡΑ »

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ                                               (ΕΔΡΕΣ 6)

153. ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ
154. ΠΙΤΣΙΛΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ »
155. ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ »
156. ΦΗΚΑΡΗ ΑΝΝΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
157. ΓΛΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΚΜ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ
158. ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΜ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ                                                    (ΕΔΡΕΣ 3)

159. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝ. ΑΡΧ.
160. ΚΟΨΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΚΜ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ
161. ΓΡΑΨΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ                                                                (ΕΔΡΕΣ 3)

162. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΚΜ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ
163. ΜΠΕΓΚΑ ΑΛΕΞ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ
164. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ                                    (ΕΔΡΑ 1)

165. ΧΑΔΙΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΖΑ) ΔΚΜ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ

 

ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΑΔΑΣ – ΠΕΑ

 

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΚΜ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ
2. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΑΛΩΜΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ
3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΜ
4. ΧΑΤΖΗΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
5. ΧΟΡΟΖΑΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΜΠΕΛΑ) ΔΗΜ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝ. ΑΡΧ.
6. ΒΑΣΣΟΥ ΚΙΚΗ ΑΡΙΣΤ. ΚΙΝ. ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΡΧ.
7. ΜΠΙΣΤΑΝΙΝΟ-ΤΑΒΛΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

 

 

Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Share on Facebook131Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Google+0Share on StumbleUpon0Print this pageEmail this to someone
Ανακοίνωση

Αντιπροσωπεία και Ελεγκτική Επιτροπή

pdf
90 KB