Τελευταία ενημέρωση: 05.02.2014

ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΑΔΑΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΕΝΩΣΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ 06.11.2011

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΕΔΡΕΣ 61)

ΔΚΜ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ

1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

2. ΔΕΣΠΟΤΙΔΗ ΜΥΡΤΩ

3. ΑΜΠΑΚΟΥΜΚΙΝ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

4. ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5. ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

6. ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΕΛΙΝΑ)

7. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

8. ΞΥΝΟΜΗΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

9. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

10. ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΥ ΟΛΓΑ

11. ΝΤΟΡΙΖΑΣ ΝΙΚΟΣ

12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

13. ΝΙΤΗ ΑΝΝΑ

14. ΠΑΤΣΑΔΕΛΗ-ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

15. ΠΙΕΡΡΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ - ΝΕΚΤΑΡΙΑ 

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

16. ΜΑΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

17. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΜΠΟΥΛΙΝΑ)

18. ΠΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

19. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

20. ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ

21. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

22. ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΩΝΙΑ

23. ΚΛΕΙΔΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

24. ΤΟΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΟΣ

25. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

ΕΛΕΜ

26. ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

27. ΜΑΔΕΜΟΧΩΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

28. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

29. ΤΖΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

30. ΦΡΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

31. ΔΙΠΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

32. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

33. ΒΡΕΤΤΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

34. ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝ. ΑΡΧ.

35. ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

36. ΓΚΟΥΜΑ ΔΑΝΑΗ - ΕΥΑ

37. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ)

38. ΚΑΡΑΜΠΟΥΚΑΛΟΥ ΑΡΕΤΗ

39. ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

40. ΜΑΝΙΤΣΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ

41. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΜΥΡΤΩ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

42. ΠΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

43. ΦΙΝΤΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

43. ΜΠΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΣ

45. ΜΠΑΤΣΟΥ ΒΙΒΗ

46. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

47. ΚΑΤΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

48. ΚΕΚΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

49. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΛΟΥΜΙΤΣΑ

50. ΣΥΝΑΔΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

51. ΚΑΦΦΕΣ ΝΙΚΟΣ

52. ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

53. ΑΦΕΝΔΡΑ ΣΟΦΙΑ

ΑΡΙΣΤ. ΚΙΝ. ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΡΧ.

54. ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

55. ΣΦΥΡΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

56. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΗΣ

57. ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΘΑΝΟΣ

58. ΔΡΙΤΣΑ ΑΘΗΝΑ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

59. ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

60. ΣΕΛΙΑΝΙΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ

61. ΣΕΛΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 27)

ΔΚΜ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ

62. ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ

63. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

64. ΜΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

65. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΒΕΛΥΝ)

66. ΡΑΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

67. ΓΚΛΕΓΚΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ

68. ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ)

69. ΜΟΡΦΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΕΛΕΜ

70. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

71. ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

72. ΚΟΥΙΝΕΛΗ ΕΛΕΝΗ

73. ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

74. ΝΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

75. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

76. ΧΑΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

77. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

78. ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

79. ΚΑΛΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ ΚΕΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – FORUM ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

80. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

81. ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΙΒΙΑΝΝΑ)

82. ΣΕΜΨΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ)

83. ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ – ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ Ν. ΣΕΡΡΩΝ

84. ΤΣΑΒΔΑΡΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

85. ΒΑΚΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΔΗΜ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝ. ΑΡΧ.

86. ΛΕΣΠΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

87. ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΡΙΣΤ. ΚΙΝ. ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΡΧ.

88. ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ (ΕΔΡΕΣ 13)

ΕΝΕΡΓΟΙ «ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ» ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ

89. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)

90. ΜΠΑΝΤΟΥΒΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΑΤΑ)

91. ΔΑΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

92. ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

93. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝ. ΑΡΧΙΤ. ΧΑΝΙΩΝ

94. ΜΑΚΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

95. ΒΕΡΓΕΡΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

96. ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

97. ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

98. ΗΛΙΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

99. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΝΗ

ΔΚΜ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ

100. ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΗΜ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝ. ΑΡΧ.

101. ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 12)

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

102. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ

103. ΛΕΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

104. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΩΜΑΣ

105. ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΚΜ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ

106. ΧΑΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

107. ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

108. ΑΜΜΑΝΙΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

109. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

110. ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΑΔΑΜΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΔΗΜ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝ. ΑΡΧ.

111. ΑΣΛΑΜΠΑΝΤΖΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

112. ΜΠΕΖΑΝΤΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΡΙΣΤ. ΚΙΝ. ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΡΧ.

113. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΕΔΡΕΣ 11)

ΔΚΜ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ

114. ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

115. ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

116. ΤΖΟΥΜΑΚΙΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

117. ΣΑΜΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

118. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΙΠΙΤΣΑ)

119. ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΕΛΕΜ

120. ΜΠΕΡΤΖΟΥΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

121. ΧΑΛΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

122. ΠΕΡΝΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

123. ΠΑΡΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

124. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΡΙΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ (ΕΔΡΕΣ 10)

ΔΚΜ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ

125. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΣΟΦΙΑ

126. ΜΠΑΛΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ

127. ΧΑΛΑΤΖΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΔΗΜ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝ. ΑΡΧ.

128. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

129. ΚΕΡΑΤΖΗ ΙΜΠΡΑΜ ΙΜΠΡΑΗΜ

130. ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

131. ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

132. ΜΑΡΙΝΗ ΝΤΟΡΑ

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

133. ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

134. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΕΔΡΕΣ 8)

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΜΗΧ/ΚΟΙ ΕΥΒΟΙΑΣ

135. ΒΡΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

136. ΡΟΥΣΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ)

137. ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

138. ΚΕΡΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

139. ΚΑΚΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΕΛΕΜ

140. ΚΑΡΩΝΗ ΙΩΑΝΝA

141. ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

142. ΓΚΙΓΚΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΕΔΡΕΣ 7)

ΔΚΜ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ

143. ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

144. ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΡΧ/ΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ – ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΟΣ

145. ΤΣΟΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

146. ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΛΕΜ

147. ΜΠΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

148. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ–ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΡΧ. Δ. ΕΛΛΑΔΑΣ

149. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΕΔΡΕΣ 5)

ΕΛΕΜ

150. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

151. ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

152. ΜΟΤΖΡΙΑΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΚΜ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ

153. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΗΜ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝ. ΑΡΧ.

154. ΤΣΑΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΕΔΡΕΣ 4)

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

155. ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

156. ΑΝΝΙΝΟΥ ΜΕΡΟΠΗ

ΑΝΕΞ. ΕΠΤΑΝΗΣΙΑΚΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΘΕΣΗ

157. ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

158. ΓΡΑΨΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΕΔΡΕΣ 4)

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

159. ΜΑΓΕΙΡΟΣ ΤΑΣΟΣ

160. ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΚΜ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ

161. ΒΕΡΒΕΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

162. ΒΑΛΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΕΔΡΕΣ 2)

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

163. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

164. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΡΑ 1)

ΔΚΜ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ

165. ΡΟΜΠΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ