Οι εκλογές για την ανάδειξη της Αντιπροσωπείας έγιναν στις 29 και 30 Μαρτίου 2008 με τα παρακάτω αποτελέσματα:

Μετά την καταμέτρηση των σταυρών των ψηφοδελτίων, στην Αντιπροσωπεία του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ εκλέγονται, κατά σειρά επιτυχίας, οι παρακάτω συνάδελφοι:

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΕΔΡΕΣ 61)

1. ΡΟΔΗ ΑΙΜΙΛΙΑ

ΔΑΚ

2. ΜΑΡΑΒΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

3. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ

«

4. ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ ΚΡΙΤΩΝ

«

5. ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

«

6. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

7. ΚΑΒΑΣΑΚΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

«

8. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

«

9. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

10. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

11. ΠΑΧΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

«

12. ΔΕΣΠΟΤΙΔΗ ΜΥΡΤΩ

«

13. ΚΟΝΔΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

«

14. ΤΕΝΕΔΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

«

15. ΧΑΤΖΗΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

16. ΜΠΟΥΜΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

«

17. ΚΑΦΦΕΣ ΝΙΚΟΣ

«

18. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΛΟΥΜΙΤΣΑ

«

19. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΦΗ

«

20. ΓΟΥΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ

«

21. ΑΦΕΝΔΡΑ ΣΟΦΙΑ

«

22. ΔΡΑΓΩΝΑ ΒΙΚΥ

«

23. ΨΑΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

«

24. ΖΕΡΒΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

«

25. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

26. ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧ/ΝΩΝ

27. ΜΑΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

«

28. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ ΑΣΠΑ

«

29. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

«

30. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

«

31. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΜΠΟΥΛΙΝΑ)

«

32. ΠΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

«

33. ΚΛΕΦΤΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

34. ΣΙΑΠΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

«

35. ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΕΛΕΜ

36. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

«

37. ΤΖΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

«

38. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

«

39. ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

«

40. ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗ ΠΑΟΛΑ

«

41. ΓΙΑΧΝΗ ΛΙΛΗ (ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)

«

42. ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΔΗΜΟΚΡΑΤ. ΠΑΝΕΠΙΣΤ. ΚΙΝ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

43. ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

«

44. ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

«

45. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ)

«

46. ΓΚΟΥΜΑ ΔΑΝΑΗ - ΕΥΑ

«

47. ΣΕΛΙΑΝΙΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

48. ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

«

49. ΣΕΛΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

«

50. ΣΚΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

«

51. ΟΡΕΣΤΙΔΗΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ

«

52. ΠΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΥΝΕΡΓ. ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧ/ΝΩΝ (ΑΣΑΕ)

53. ΠΛΑΪΝΗ - ΧΑΛΚΙΑ ΕΦΗ

«

54. ΧΡΥΣΟΛΟΥΡΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ

«

55. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

«

56. ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ - ΚΑΤΩΓΙΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ (ΦΟΥΛΗ)

ΔΗΠΑΜ

57. ΚΑΤΣΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

«

58. ΤΡΙΑΝΤΗ - ΣΤΟΥΡΝΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

«

59. ΛΥΡΟΥΔΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΕΑ ΕΝΩΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

60. ΞΥΝΟΜΗΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

61. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

«

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 38)

62. ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΝΕΑ ΕΝΩΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

63. ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ

«

64. ΣΙΜΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

65. ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΑΛΕΞΗΣ

«

66. ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΣΤΑΘΗΣ

«

67. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΒΕΛΥΝ

«

68. ΓΚΛΕΓΚΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ

«

69. ΡΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

«

70. ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

«

71. ΜΟΡΦΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

«

72. ΣΑΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

«

73. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

«

74. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

«

75. ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

«

76. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

77. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

«

78. ΒΑΦΕΙΔΟΥ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΤΙΑΝΑ

«

79. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΟΛΓΑ

«

80. ΣΕΣΤΑΚΟΒΑ - ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

«

81. ΣΙΟΥΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

«

82. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

«

83. ΔΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

84. ΣΕΜΨΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ)

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧ/ΝΩΝ ΚΕΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - FORUM ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

85. ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΙΒΙΑΝΝΑ)

«

86. ΛΑΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ)

«

87. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

«

88. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ (ΟΛΥ)

«

89. ΚΟΝΙΟΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

«

90. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΕΛΕΜ

91. ΚΕΜΑΛΕΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

«

92. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

«

93. ΚΕΤΕΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

«

94. ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧ/ΝΩΝ

95. ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

«

96. ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

97. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΗΣ

«

98. ΚΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΔΗΜΟΚΡΑΤ. ΠΑΝΕΠΙΣΤ. ΚΙΝ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

99. ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ν. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ (ΕΔΡΕΣ 11)

100. ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

101. ΗΛΙΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

«

102. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

«

103. ΤΟΥΛΟΥΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

«

104. ΜΑΚΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝ. ΑΡΧ/ΝΩΝ ΧΑΝΙΩΝ

105. ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

«

106. ΒΕΡΓΕΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

«

107. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΝΕΞΑΡΤ. ΚΙΝ. ΑΡΧ/ΝΩΝ Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

108. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

«

109. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΝΗ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

110. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΔΗΜΟΚΡΑΤ. ΠΑΝΕΠΙΣΤ. ΚΙΝ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΕΔΡΕΣ 10)

111. ΤΣΩΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

112. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

«

113. ΠΑΥΛΗ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

«

114. ΤΣΟΝΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΡΧ/ΝΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧ/ΝΩΝ Δ. ΕΛΛΑΔΟΣ

115. ΚΟΥΡΜΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ

«

116. ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

«

117. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ (ΣΗΦΗΣ)

ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΡΧ/ΝΩΝ Δ. ΕΛΛΑΔΑΣ

118. ΦΑΡΜΑΚΑΛΙΔΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ

«

119. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΓΔΑ

ΔΑΚ

120. ΜΠΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΕΛΕΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 10)

121. ΒΑΛΑΣΣΑ ΒΑΛΣΑΜΩ (ΜΗΤΣΗ)

ΔΑΚ

122. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

123. ΑΜΑΝΙΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

«

124. ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

125. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ

«

126. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΣΥΝΕΡΓ. ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧ/ΝΩΝ (ΑΣΑΕ)

127. ΜΠΕΖΑΝΤΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

«

128. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΗΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

129. ΚΑΡΕΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΝΕΑ ΕΝΩΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

130. ΑΣΛΑΜΠΑΝΤΖΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΔΗΜΟΚΡΑΤ. ΠΑΝΕΠΙΣΤ. ΚΙΝ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΕΔΡΕΣ 9)

131. ΒΡΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΥΒΟΙΑΣ

132. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

«

133. ΠΟΛΥΔΟΥΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

«

134. ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

«

135. ΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

«

136. ΡΟΥΣΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

«

137. ΓΚΙΓΚΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

138. ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

«

139. ΖΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΑΚ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ (ΕΔΡΕΣ 6)

140. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΑΚ

141. ΜΠΑΧΤΣΕΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

«

142. ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

143. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΚΡΑΤ. ΠΑΝΕΠΙΣΤ. ΚΙΝ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

144. ΜΠΑΛΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ

ΝΕΑ ΕΝΩΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

145. ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΥΝΕΡΓ. ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧ/ΝΩΝ (ΑΣΑΕ)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΕΔΡΕΣ 6)

146. ΝΑΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΑΚ

147. ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

«

148. ΚΟΡΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

«

149. ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΧ/ΝΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

150. ΣΑΜΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧ/ΝΩΝ

151. ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΕΔΡΕΣ 5)

152. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΑΚ

153. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΛΕΜ

154. ΜΑΤΑΤΣΗ - ΦΡΟΝΙΜΑΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΔΗΜΟΚΡΑΤ. ΠΑΝΕΠΙΣΤ. ΚΙΝ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

155. ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧ/ΝΩΝ

156. ΝΤΟΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧ/ΝΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΕΔΡΕΣ 4)

157. ΣΟΥΛΕΪΜΙΖΗ ΑΝΝΑ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

158. ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΠΤΑΝΗΣΙΑΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

159. ΓΡΑΨΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

160. ΓΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ (ΤΑΝΙΑ)

ΣΥΝΕΡΓ. ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧ/ΝΩΝ (ΑΣΑΕ)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΕΔΡΕΣ 3)

161. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

162. ΦΗΚΑΡΗ ΑΝΝΑ

«

163. ΜΑΓΕΙΡΟΣ ΤΑΣΟΣ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧ/ΝΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΕΔΡΕΣ 2)

164. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΑΚ

165. ΣΜΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΥΝΕΡΓ. ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧ/ΝΩΝ (ΑΣΑΕ)