Οι εκλογές για την ανάδειξη της Αντιπροσωπείας έγιναν στις 5 Ιουνίου 2005 με τα παρακάτω αποτελέσματα:

Μετά την καταμέτρηση των σταυρών των ψηφοδελτίων, στην Αντιπροσωπεία του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ εκλέγονται, κατά σειρά επιτυχίας, οι παρακάτω συνάδελφοι:

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ (ΕΔΡΕΣ 7)

1. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΑΚ

2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

3 ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

«

4 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

5 ΜΗΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

«

6. ΜΑΡΙΝΗ ΝΤΟΡΑ

«

7. ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΣΑΕ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 24)

8. ΠΑΠΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

9. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

«

10. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΤΕΛΗΣ

«

11. ΚΟΪΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

«

12. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

«

13. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

«

14. ΑΓΚΑΘΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

«

15. ΣΑΛΙΦΟΓΛΟΥ ΣΟΥΛΗ

«

16. ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΝΕΑ ΕΝΩΣΗ ΑΡΧ/ΝΩΝ

17. ΜΕΔΙΤΣΚΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ

«

18. ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ

«

19. ΜΑΝΟΥ ΔΩΡΑ

«

20. ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

«

21. ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

«

22. ΜΠΑΡΟΥΤZΟΓΛΟΥ ΒΥΡΩΝΑΣ

«

23. ΡΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

«

24. ΛΙΛΙΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΣΑΕ

25. ΚΕΦΑΛΑ ΑΝΝΑ

«

26. ΤΡΥΨΙΑΝΗ ΡΩΞΑΝΗ – ΣΟΦΙΑ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧ/ΝΩΝ

27. ΖΑΝΤΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

«

28. ΣΑΧΑΝΑ ΧΡΥΣΑ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

29. ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΝΕΞ/ΤΟΣ ΥΠΟΨ. Ν. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

30. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Α2 ΕΛΕΜ

31. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΘΕΑΝΩ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΥΠΟΨΗΦΙΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 3)

32. ΣΑΜΑΡΙΝΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΑΚ

33. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

«

34. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΕΔΡΕΣ 2)

35. ΣΜΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΣΑΕ

36. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΑΚ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 7)

37. ΧΑΛΕΒΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΔΑΚ

38. ΓΙΑΚΟΒΗ ΟΛΥΜΠΙΑ

«

39. ΤΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΡΧ/ΝΕΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

40. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ

«

41. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΗΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

42. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΣΑΕ

43. ΧΑΡΙΣΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧ/ΝΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΕΔΡΕΣ 3)

44. ΚΟΥΡΤΕΛΕΣΗ ΑΡΕΤΗ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

45. ΡΙΓΓΑΣ ΑΡΣΕΝΗΣ

ΑΡΧ/ΝΕΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

46. ΑΝΝΙΝΟΥ ΜΕΡΟΠΗ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧ/ΝΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΕΔΡΕΣ 8)

47. ΜΠΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΑΡΧ/ΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ Δ. ΕΛΛΑΔΑΣ

48. ΤΣΟΝΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

«

49. ΚΟΥΡΜΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ

«

50. ΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΡΧ/ΝΩΝ Δ. ΕΛΛΑΔΑΣ

51. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥ

«

52. ΦΑΡΜΑΚΑΛΙΔΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ

«

53. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΔΑΚ

54. ΠΑΥΛΗ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΕΔΡΕΣ 6)

55. ΒΡΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΡΧ/ΝΕΣ ΜΗΧ/ΚΟΙ ΕΥΒΟΙΑΣ

56. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ-ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ

«

57. ΚΕΡΑΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

«

58. ΜΩΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

«

59. ΠΟΛΥΔΟΥΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

«

60. ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΕΔΡΕΣ 82)

61. ΜΑΡΑΒΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΑΚ

62. ΡΟΔΗ ΑΙΜΙΛΙΑ

«

63. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

«

64. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ

«

65. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

«

66. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

67. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

68. ΧΑΤΖΗΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

«

69. ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ ΚΡΙΤΩΝ

«

70. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

71. ΠΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

«

72. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

«

73. ΧΑΣΟΜΕΡΗ ΜΑΤΙΝΑ

«

74. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ

«

75. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΛΕΧΤΗ

«

76. ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

«

77. ΠΑΧΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

«

78. ΦΛΟΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

«

79. ΧΑΤΖΗΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

80. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ

«

81. ΜΠΟΥΜΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

«

82. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

83. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

84. ΑΦΕΝΔΡΑ ΣΟΦΙΑ

«

85. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΦΗ

«

86. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

87. ΚΑΦΦΕΣ ΝΙΚΟΣ

«

88. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

«

89. ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

«

90. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΛΟΥΜΙΤΣΑ

«

91. ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

«

92. ΓΟΥΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ

«

93. ΔΑΓΚΛΗ ΚΟΡΙΝΑ

«

94. ΣΙΟΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

«

95. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ

«

96. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧ/ΝΩΝ

97. ΣΕΛΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

«

98. ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

«

99. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

100. ΚΟΥΜΠΗΣ ΤΑΚΗΣ

«

101. ΛΕΥΚΑΔΙΤΟΥ ΡΕΝΑ

«

102. ΣΚΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

«

103. ΣΕΛΙΑΝΙΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ

«

104. ΚΤΕΝΑΣ ΝΙΚΟΣ

«

105. ΤΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

«

106. ΟΡΕΣΤΙΔΗΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ

«

107. ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

«

108. ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

«

109. ΠΟΡΤΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

110. ΜΑΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

«

111. ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΕΥΗ

«

112. ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ

«

113. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

«

114. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

«

115. ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

116. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ ΑΣΠΑ

«

117. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

«

118. ΛΟΥΪΖΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

«

119. ΣΙΑΠΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

«

120. ΠΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

«

121. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΜΠΟΥΛΙΝΑ)

«

122. ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΕΛΕΜ

123. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

«

124. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

125. ΖΕΡΒΑ – ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

«

126. ΚΑΛΟΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

«

127. ΤΖΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

«

128. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

«

129. ΚΑΛΟΝΙΑΤΗ ΠΑΟΛΑ

«

130. ΔΙΠΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

«

131. ΣΥΡΜΑ ΕΛΕΝΗ

«

132. ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

«

133. ΒΩΒΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

«

134. ΜΠΑΤΣΟΥ ΒΙΒΗ

ΑΣΑΕ

135. ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

«

136. ΠΙΠΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

«

137. ΧΡΥΣΟΛΟΥΡΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ

«

138. ΠΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

139. ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

«

140. ΜΑΛΑΚΑΤΕ ΣΜΑΡΑΓΔΑ (ΣΜΑΡΩ)

ΝΕΑ ΕΝΩΣΗ ΑΡΧ/ΝΩΝ

141. ΔΑΔΙΩΤΗ ΧΡ/ΝΘΗ-ΚΥΡ/ΚΗ (ΣΑΝΤΥ)

«

142. ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΙΖΑ)

«

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΕΔΡΕΣ 5)

143. ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧ/ΝΩΝ

144. ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

«

145. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΑΚ

146. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΗ

«

147. ΚΟΚΟΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΕΔΡΕΣ 3)

148. ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

149. ΒΕΡΒΕΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΔΑΚ

150. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΕΔΡΕΣ 6)

151. ΚΑΛΑΒΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΔΑΚ

152. ΚΟΡΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

«

153. ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

154. ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΝΩΝ

155. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΡΙΣ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧ/ΝΩΝ

156. ΠΑΡΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΣΑΕ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ (ΕΔΡΕΣ 9)

157. ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΞ/ΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧ/ΝΩΝ ΧΑΝΙΩΝ

158. ΜΑΚΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

«

159. ΣΙΓΑΛΑ – ΜΑΓΙΑΦΑ ΡΕΝΑ

«

160. ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧ/ΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

161. ΗΛΙΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

«

162. ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«

163. ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧ/ΝΩΝ

164. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΝΗ

«

165. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΔΑΚ