NEWSLETTER  

Δομή

Σύνθεση Αντιπροσωπείας Πανελλήνιας Ένωσης Αρχιτεκτόνων – Περίοδος 2000 – 2002

Οι εκλογές για την ανάδειξη της Αντιπροσωπείας έγιναν στις 20.2.2000 με τα παρακάτω αποτελέσματα:

Μετά την καταμέτρηση των σταυρών των ψηφοδελτίων, στην Αντιπροσωπεία του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ εκλέγονται, κατά σειρά επιτυχίας, οι παρακάτω συνάδελφοι:

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ (ΕΔΡΕΣ 5)

1. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΑΚ

2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

3. ΜΗΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΠΑΣΚ-Α

4. ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

5. ΜΑΡΙΝΗ ΝΤΟΡΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 23)

6. ΣΑΛΙΦΟΓΛΟΥ ΣΟΥΛΗ

ΑΣΑΕ

7. ΠΑΠΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

8. ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

9. ΝΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

10. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΖΩΗ

11. ΜΕΔΙΤΣΚΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ

ΔΑΚ

12. ΕΥΤΑΞΑ ΒΙΚΥ

13. ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

14. ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΣΠΑ

15. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

16. ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΣΤΑΘΗΣ

17, ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

18. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

19. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΕΛΕΜ

20. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

21. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

22. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΘΕΑΝΩ

23. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

24. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

25. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

26. ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

27. ΣΑΧΑΝΑ ΧΡΥΣΑ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧ/ΝΩΝ

28. ΣΙΑΜΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΣΧΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 4)

29. ΣΑΜΑΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΑΚ

30. ΧΑΔΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

31. ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

32. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΕΔΡΕΣ 4)

33. ΚΑΡΤΕΖΙΝΗ ΚΑΛΥΨΩ

ΑΣΑΕ

34. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

35. ΓΚΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΔΑΚ

36. ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΣΚ-Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 8)

37. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΣΑΕ

38. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΡΧ/ΝΕΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

39. ΤΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

40. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

41. ΠΕΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

42. ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

43. ΒΑΛΑΣΣΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΔΑΚ

44. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΣΚ-Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΕΔΡΕΣ 4)

45. ΓΡΑΨΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΣΑΕ

46. ΠΕΒΕΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤ

ΑΡΧ/ΝΕΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

47. ΓΛΕΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΔΑΚ

48. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΕΔΡΕΣ 6)

49. ΜΠΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΑΣΑΕ

50. ΤΣΟΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

51. ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝ

ΠΑΣΚ-Α

52. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥ

ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΡΧ.- Σ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ

53. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΣΗΦΗΣ

54. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΕΔΡΕΣ 5)

55. ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

56. ΒΡΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΥΛ.ΑΡΧ/ΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ

57. ΚΑΚΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

58. ΚΕΡΑΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

59. ΠΟΛΥΔΟΥΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΕΔΡΕΣ 86)

60. ΠΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΣΑΕ

61. ΧΡΥΣΟΛΟΥΡΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ

62. ΠΛΑΙΝΗ-ΧΑΛΚΙΑ ΕΦΗ

63. ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

64. ΜΠΑΤΣΟΥ ΒΙΒΗ

65. ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

66. ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

67. ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ ΒΙΝΑ

68. ΜΠΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΣ

69. ΤΣΟΥΔΕΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΑΚ

70. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

71. ΜΑΡΑΒΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

72. ΠΕΠΠΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

73. ΜΑΛΑΚΑΤΕ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

74. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

75. ΛΑΙΝΑ ΕΛΕΝΑ

76. ΛΥΡΟΥΔΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

77. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

78. ΚΑΒΑΣΑΚΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

79. ΒΕΡΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

80. ΚΡΕΣΤΕΝΙΤΗ ΡΕΒΕΚΚΑ

81. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

82. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

83. ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

84. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

85. ΧΑΣΟΜΕΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

86. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ

87. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

88. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΛΕΧΤΗ

89. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

90. ΣΚΟΥΡΛΕΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

91. ΚΑΒΒΑΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

92. ΠΑΓΩΝΗΣ ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ

93. ΠΑΞΙΜΑΔΗ-ΚΟΥΒΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

94. ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΛΙΝΟΣ

95. ΤΡΑΠΕΖΑΡΗ-ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΥΘΥΜΙΑ

96. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

97. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

98. ΑΥΓΕΡΙΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

99. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

100. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ-ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ

101. ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

102. ΣΕΛΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ

103. ΣΚΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

104. ΛΕΥΚΑΔΙΤΟΥ ΡΕΝΑ

105. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

106. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

107. ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

108. ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

109. ΤΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

110. ΧΑΤΖΗΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΑΣΚ-Α

111. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

112. ΜΠΟΥΜΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

113. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

114. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

115. ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

116. ΔΑΓΚΛΗ ΚΟΡΙΝΑ

117. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

118. ΚΟΥΦΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ

119. ΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

120. ΠΕΦΑΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

121. ΚΟΝΤΕΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

122. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

123. ΛΕΜΠΕΣΗ ΕΛΕΝΗ

124. ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

125. ΕΡΗΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

126. ΖΕΡΒΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

127. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

128. ΑΡΜΟΝΗ ΝΑΝΣΥ

129. ΚΑΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ

130. ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

131. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΣΕΒΑ

132. ΦΟΙΦΑ ΕΜΜΑ

133. ΛΩΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

134. ΞΕΝΑΚΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

135. ΔΡΑΓΩΝΑ ΒΙΚΥ

136. ΠΟΡΤΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΤΩΝ

137. ΜΑΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

138. ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

139. ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΕΥΗ

140. ΠΑΠΑΡΡΟΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

141. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

142. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ ΑΣΠΑ

143. ΣΙΑΠΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

144. ΠΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

145. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΕΔΡΕΣ 5)

146. ΘΩΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΑΚ

147. ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ

148. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΑΣΚ-Α

149. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

150. ΓΙΑΞΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΕΔΡΕΣ 3)

151. ΔΟΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΣΑΕ

152. ΤΑΠΑΝΛΗ-ΔΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΣΚ-Α

153. ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ.ΑΡΧ/ΝΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΕΔΡΕΣ 4)

154. ΠΑΡΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΣΑΕ

155. ΚΑΛΑΒΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΔΑΚ

156. ΞΑΝΘΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

157. ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝ.ΑΡΧ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ (ΕΔΡΕΣ 8)

158. ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΞ.ΚΙΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ

159. ΜΑΚΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

160. ΜΑΓΙΑΦΑ – ΣΙΓΑΛΑ ΡΕΝΑ

161. ΒΕΡΓΕΡΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

162. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ

ΔΑΚ

163. ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

164. ΗΛΙΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

165. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Google+0Share on StumbleUpon0Print this pageEmail this to someone