Οι εκλογές για την ανάδειξη της Αντιπροσωπείας έγιναν στις 20.2.2000 με τα παρακάτω αποτελέσματα:

Μετά την καταμέτρηση των σταυρών των ψηφοδελτίων, στην Αντιπροσωπεία του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ εκλέγονται, κατά σειρά επιτυχίας, οι παρακάτω συνάδελφοι:

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ (ΕΔΡΕΣ 5)

1. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΑΚ

2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

"

3. ΜΗΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΠΑΣΚ-Α

4. ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

"

5. ΜΑΡΙΝΗ ΝΤΟΡΑ

"

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 23)

6. ΣΑΛΙΦΟΓΛΟΥ ΣΟΥΛΗ

ΑΣΑΕ

7. ΠΑΠΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

"

8. ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

"

9. ΝΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

"

10. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΖΩΗ

"

11. ΜΕΔΙΤΣΚΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ

ΔΑΚ

12. ΕΥΤΑΞΑ ΒΙΚΥ

"

13. ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

"

14. ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΣΠΑ

"

15. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

"

16. ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΣΤΑΘΗΣ

"

17, ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

"

18. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

"

19. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΕΛΕΜ

20. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

21. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

"

22. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΘΕΑΝΩ

"

23. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

"

24. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

"

25. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

"

26. ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

"

27. ΣΑΧΑΝΑ ΧΡΥΣΑ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧ/ΝΩΝ

28. ΣΙΑΜΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΣΧΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 4)

29. ΣΑΜΑΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΑΚ

30. ΧΑΔΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

31. ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

"

32. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΕΔΡΕΣ 4)

33. ΚΑΡΤΕΖΙΝΗ ΚΑΛΥΨΩ

ΑΣΑΕ

34. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

"

35. ΓΚΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΔΑΚ

36. ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΣΚ-Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΕΔΡΕΣ 8)

37. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΣΑΕ

38. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΡΧ/ΝΕΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

39. ΤΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

"

40. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

"

41. ΠΕΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

"

42. ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

"

43. ΒΑΛΑΣΣΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΔΑΚ

44. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΣΚ-Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΕΔΡΕΣ 4)

45. ΓΡΑΨΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΣΑΕ

46. ΠΕΒΕΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤ

ΑΡΧ/ΝΕΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

47. ΓΛΕΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΔΑΚ

48. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΕΔΡΕΣ 6)

49. ΜΠΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΑΣΑΕ

50. ΤΣΟΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

"

51. ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝ

ΠΑΣΚ-Α

52. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥ

ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΡΧ.- Σ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ

53. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΣΗΦΗΣ

"

54. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

"

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΕΔΡΕΣ 5)

55. ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

56. ΒΡΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΥΛ.ΑΡΧ/ΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ

57. ΚΑΚΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

"

58. ΚΕΡΑΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

"

59. ΠΟΛΥΔΟΥΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

"

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΕΔΡΕΣ 86)

60. ΠΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΣΑΕ

61. ΧΡΥΣΟΛΟΥΡΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ

"

62. ΠΛΑΙΝΗ-ΧΑΛΚΙΑ ΕΦΗ

"

63. ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

"

64. ΜΠΑΤΣΟΥ ΒΙΒΗ

"

65. ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

"

66. ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

"

67. ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ ΒΙΝΑ

"

68. ΜΠΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΣ

"

69. ΤΣΟΥΔΕΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΑΚ

70. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

"

71. ΜΑΡΑΒΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

"

72. ΠΕΠΠΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

"

73. ΜΑΛΑΚΑΤΕ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

"

74. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

"

75. ΛΑΙΝΑ ΕΛΕΝΑ

"

76. ΛΥΡΟΥΔΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

"

77. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

"

78. ΚΑΒΑΣΑΚΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

"

79. ΒΕΡΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

"

80. ΚΡΕΣΤΕΝΙΤΗ ΡΕΒΕΚΚΑ

"

81. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

"

82. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

"

83. ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

"

84. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

"

85. ΧΑΣΟΜΕΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

"

86. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ

"

87. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

"

88. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΛΕΧΤΗ

"

89. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

"

90. ΣΚΟΥΡΛΕΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

"

91. ΚΑΒΒΑΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

"

92. ΠΑΓΩΝΗΣ ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ

"

93. ΠΑΞΙΜΑΔΗ-ΚΟΥΒΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

"

94. ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΛΙΝΟΣ

"

95. ΤΡΑΠΕΖΑΡΗ-ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΥΘΥΜΙΑ

"

96. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

"

97. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

"

98. ΑΥΓΕΡΙΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

"

99. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

"

100. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ-ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ

"

101. ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

"

102. ΣΕΛΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ

103. ΣΚΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

"

104. ΛΕΥΚΑΔΙΤΟΥ ΡΕΝΑ

"

105. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

"

106. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

"

107. ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

"

108. ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

"

109. ΤΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

"

110. ΧΑΤΖΗΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΑΣΚ-Α

111. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

"

112. ΜΠΟΥΜΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

"

113. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

"

114. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

"

115. ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

"

116. ΔΑΓΚΛΗ ΚΟΡΙΝΑ

"

117. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

"

118. ΚΟΥΦΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ

"

119. ΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

"

120. ΠΕΦΑΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

"

121. ΚΟΝΤΕΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

"

122. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

"

123. ΛΕΜΠΕΣΗ ΕΛΕΝΗ

"

124. ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

"

125. ΕΡΗΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

"

126. ΖΕΡΒΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

"

127. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

"

128. ΑΡΜΟΝΗ ΝΑΝΣΥ

"

129. ΚΑΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ

"

130. ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

"

131. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΣΕΒΑ

"

132. ΦΟΙΦΑ ΕΜΜΑ

"

133. ΛΩΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

"

134. ΞΕΝΑΚΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

"

135. ΔΡΑΓΩΝΑ ΒΙΚΥ

"

136. ΠΟΡΤΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ. ΑΡΧ/ΤΩΝ

137. ΜΑΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

"

138. ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

"

139. ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΕΥΗ

"

140. ΠΑΠΑΡΡΟΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

"

141. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

"

142. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ ΑΣΠΑ

"

143. ΣΙΑΠΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

"

144. ΠΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

"

145. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

"

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΕΔΡΕΣ 5)

146. ΘΩΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΑΚ

147. ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ

148. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΑΣΚ-Α

149. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

"

150. ΓΙΑΞΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

"

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΕΔΡΕΣ 3)

151. ΔΟΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΣΑΕ

152. ΤΑΠΑΝΛΗ-ΔΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΣΚ-Α

153. ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤ.ΑΡΧ/ΝΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΕΔΡΕΣ 4)

154. ΠΑΡΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΣΑΕ

155. ΚΑΛΑΒΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΔΑΚ

156. ΞΑΝΘΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

157. ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝ.ΑΡΧ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ (ΕΔΡΕΣ 8)

158. ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΞ.ΚΙΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ

159. ΜΑΚΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

"

160. ΜΑΓΙΑΦΑ – ΣΙΓΑΛΑ ΡΕΝΑ

"

161. ΒΕΡΓΕΡΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

"

162. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ

ΔΑΚ

163. ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΑΣΚ-Α

164. ΗΛΙΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

"

165. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

"